• Gongovou meditaci, zvukovou koupel pořádám po domluvě v různých prostorách k tomu určených, jógových studiích, čajovnách, na festivalech s podobnou tematikou, pro firmy nebo u vás doma.

Na prastaré nástroje východu tvořím zvukové obrazy plné pozitivních harmonických vibrací , které Vás na fyzické i duševní úrovni příjemně vyladí . Přijďte si užít jedinečnou ,, Vibrační lázeň ,, v Masážním centru v Jevíčku.

Přijďte se zrelaxovat , uvolnit , vypnout hlavu a zažít vibrace pro tělo i duši . Zvuk tibetských mís a gongu dokáže proniknout hluboko pod povrch a vnést nás do stavu hluboké meditace , vnitřního pokoje a harmonie .Zažijete jedinečnou zvukovou a vibrační koupel .

Průvodce : Mgr. Luďek Klimeš

Termín meditace – INDIVIDUÁLNÍ, dle objednání

Cena meditace : 600Kč  pro jednotlivce nebo dvojici

Meditaci si můžete rezervovat u provozovatele na tel. č. 731459069

Místo konaní:

Masážní studio Jevíčko, Růžová 76, Jevíčko, 56943

Pohodlné oblečení ve kterém můžete ležet nebo sedět.  Vezměte si sebou karimatku, deku na přikrytí, polštářek.

Doba trvání je více jak hodinu.

HLUBŠÍ VHLED DO GONGOVÉ MEDITACE

Zvuk gongu okamžitě působí na naši mysl, mozkové hemisféry a navozuje hluboké meditativní stavy a relaxaci. Je používán  jako obřadní a uzdravovací nástroj již ve starověku a první zmínky o něm spadají až do 6. – 14. st.p.n.l.

Gongy se stávají v současné době vyhledávaným nástrojem snižování vysoké hladiny stresu a přepracovanosti nejenom u dospělých, ale také u dětí. Stres v jakékoli formě (fyzické, duševní nebo emoční) aktivuje sympatický nervový systém a spouští uvolňování hormonů, jako je adrenalin (reakce na „boj nebo útěk“) a kortizol, který přímo ovlivňuje krevní tlak, glukózu, imunitní funkce a zánět. Při absenci fyzické zátěže a pohybu nestačí tělo tyto hormony odbourat. Jejich vysoká koncentrace vyvolává dysfunkce, jako je vysoký krevní tlak, srdeční choroby, obezita, deprese, nespavost, poruchy trávení, autoimunitní onemocnění a další nemoci způsobené chronickým zánětem. Naše psychika, emoce a zážitky jsou velice těkavé a oscilují mezi minulostí pocitem viny nebo strachu a budoucností s přílišným důrazem na naše myšlení a agresivitu. To způsobuje zvyšující se počet lidí léčených psychofarmaky.

Návrat do rovnováhy je nezbytný k upravení těchto disfunkcí a příčin vzniku civilizačních chorob. Gong navozuje svojí rezonancí tuto rovnováhu v těle a navozuje spontánní meditativní stav mysli, což vede k rozšiřování vědomí a pocitů celistvosti. Principy zvuku, vibrací a toku energie jako léčebných modalit se učí jak na východě, tak na západě. Každá tradice moudrosti v průběhu věků využívala principy vibrací k uzdravení a zvýšení vědomí. Duchovní vůdci rozpoznali silné účinky vibrací na nervový systém. Ať už to byl lidský hlas zpívající konkrétní slova (mantry) nebo nástroje vytvářející rezonanční zvuky.

error: Content is protected !!